Flash template       |       Website template       |       HTML template       |       Flash intro template       |       osCommerce       |       VideoPortal templates


Zakupów dokonujesz za naszym pośrednictwem w sklepie internetowym free-website-template.net w USD. Faktury są wystawiane w Stanach Zjednoczonych. Podane ceny nie zawierają VAT, są jednak cenami do zapłaty.

Web Design Trmplates Customization Service

Chcemy zaproponować naszym klientom tą bardzo przydatną usługę. Jeśli nie masz doświadczenia w flash ani HTML, albo nie masz na to czasu, powiedz nam co nalezy zmienić w wybranym przez ciebie szablonie. Reszta należy do nas. Standardowo dostosowanie szablonu kosztuje 99$. To bardzo atrakcyjna cena za taka usługę.

Co to znaczy "standardowe dostosowanie?

To znaczy dostosować szablon zakupiony w naszym sklepie. Możemy zmienić obrazki , przyciski czy tekst. Jeśli np. szablon posiada 5 zdjęć, zamienimy je na zdjęcia przez ciebie dostarczone - ale w tej samej jakości - 5 zdjęć , podobnie przyciski i tekst.

A co jeśli chcesz więcej zdjęć lub przycisków ? W takim przypadku skontaktuj się aby ustalić dokładną cenę ( na pewno atrakcyjną :) ).

Oczywiście aby dostosować szablon musisz go wcześniej zakupić w naszym sklepie

Warunki dostosowania szablonu: Dostosowanie szablonu zajmuje 14 dni roboczych od otrzymania wszystkich potrzebnych informacji!

Aby rozpocząć dostosowanie wykonaj następujące kroki:

Krok 1. Zakup szablon:

Krok 2. Sprawdź dokładnie szablon. Sprawdź wszystkie strony, teksty i zdjęcia i zobacz co chciałbyś zmienić.

Krok 3. Prześlij nam dokładny opis. To proste. Napisz nam na jakiej podstronie umieścić jaki tekst ( najlepiej osobny dokument dla każdej podtrony ). Np. home.doc. To znaczy , że tekst umieszczony w home.doc powinien się znaleźć w sekcji "HOME" twojego szablonu. Plik products.doc będzie się odnosił do sekcji "PRODUCTS" twojego szablonu. Plik aboutus.doc do informacji na twój temat. Podobnie w tekście pokaż jakich zdjęć chcesz użyć na twojej stronie. Np., jeśli możesz umieścić w pliku products.doc , gdzie znajdują się informacje o twoich produktach, odpowiednie zdjęcia. W tym celu:

"umieść teskt tutaj i pict1.jpg"

To znaczy, że w sekcji "PRODUCTS", oprócz tekstu z pliku products.doc, musi być umieszczone zdjęcie pod tekstem pict1.jpg.

Krok 4. Zbierz wszystkie swoje zdjęcia i nadaj im nazwy zgodne z nazwami użytymi w dokumentach pict1.jpg, pict2.jpg, pict3.jpg itd.
spakuj je i prześlij do nas.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

 
 

Products

 

Categories